| Nha | 126.2*182.2*271.5mm |
| ihe | Pịstịlaịt PP |
| Agba | Ọcha |
| Ike | 1000ml |
| Ịnye ọkụ | Batrị AA/ 18650 na USB Electric |
| Gụnye | onye na-ekesa x1 |
| Eriri USB x1 | |
| Ntuziaka x1 | |
| Ihe nkwado x1 | |
| Skrọ ndị na-etinye mgbidi x2 | |
| Tray ntapu x1 | |
| Ọwara x1 | |
| Tray mkpuchi azụ x1 | |
| Ọnụọgụ katọn | Iberibe iri na abụọ/katọn |
| Nha katọn ukwu | 57×44.5×33.5 CM |
| Ibu | 12.2 kg/katọn |
| Okwu ndị e kwuru | Agụnyeghị batrị na ihe nkwụnye USB na ngwugwu ahụ |


Atụmatụ:
A na-arụ ọrụ sensọ akpaka: a na-emepụta ihe na-ekesa ncha na-enweghị aka maka ihe nhicha aka, gel ma ọ bụ mmanya, ma na-enye ọgwụ fesa ozugbo, nke na-eme ka ọ dị mfe ma dị ngwa ngwa ma wepụ mmetọ ndị na-agafe agafe.
Ebe dị iche iche: enwere ike itinye ya na desktọpụ ma tinyekwa ya na mgbidi ma ọ bụ tripod, nke dị mma iji n'ebe dị iche iche.
Batrị Na-arụ Ọrụ ma Na-achaji: ihe na-ekesa ncha mmanya a nwere batrị AA anọ ma ọ bụ batrị 18650 abụọ, enwere ike iji eriri ụdị-C rụọ ọrụ. (Enweghị ihe nkwụnye chaja na batrị)
Dị Mma ma Dị Ọcha: naanị tinye aka gị n'okpuru ihe mmetụta ahụ iji malite ihe na-ekesa ihe, ị nwere ike izere ọrịa ndị na-efe efe nke ọma. Ọ dị mma maka ebe ọha na eze dịka ọfịs, họtel, ụlọ ọgwụ, ụlọ ọgwụ, ụlọ akwụkwọ, wdg.
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.