Vidiyo
Nkọwapụta
| Nọmba ihe: | DAZ08 |
| Nha Ngwaahịa: | 83X107X206mm |
| Voltaji: | DC 6V |
| Ike: | 320 ml |
| Ogologo Ịtụ: | 0~45mm |
| Isi ihe: | ABS |
| Ntinye: | Desktọpụ |
| Ụdị mgbapụta: | Nhọrọ (Mgbapụ/Mgbapụ/Ụfụfụ) |
| Ike Site na: | Batrị AA 4pcs (anaghị etinye ya) |
| Asambodo: | CE, ROHS, FCC |
| Nkwakọba: | Igbe agba 1pc/agba; 48pcs/katọn |
| Nha Igbe Agba: | 105X80X230mm |
| Nha katọn: | 47.5X49X43cm |
| NW/GW: | 12.20/13.50kg |
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
Q1: Ngwaahịa a dị ọnụ ala, à na-ekwe nkwa ịdị mma ya?
A1: Anyị nwere ihe karịrị afọ iri nke ahụmịhe mmepụta na ire ere, ngwaahịa niile nwekwara akwụkwọ ikike ọnwa iri na abụọ.
Q2: Anyị nwere ike ịtụ naanị ihe nlele maka nnwale tupu itinye iwu?
A2: N'ezie, anyị na-anabata usoro ihe atụ.
Q3: Kedu ka ị si ebuga ngwa ahịa ndị a? Ogologo oge ole ka ọ na-ewe iji bufee?
A3: Maka ihe nlele na obere iwu, site na ngwa ngwa, ọ na-ewekarị ụbọchị 3-5. Maka nnukwu iwu, ọ bụrụ na ịchọrọ ngwa ngwa, anyị nwere ike ibuga ngwa ahịa site na ikuku. Ọ bụrụ na ịchọrọ ịchekwa ibu, anyị nwere ike ibuga ha n'oké osimiri, na-ewe ihe dị ka ụbọchị 30-50, dabere na ebe ị na-aga.
Q4: Ị na-anabata OEM na ODM?
A4: Ee, anyị nwere ike ịhazi ngwaahịa, akara, na ngwugwu.
Q5: Kedu usoro iwu maka ngwaahịa ahaziri ahazi?
A5: Nye nkọwapụta ngwaahịa ma ọ bụ ihe achọrọ kpọmkwem -- nkwupụta okwu -- nkwenye okwu -- nkwụnye ego ịkwụ ụgwọ -- nkwenye eserese mmepụta -- imepụta ihe eji ebu -- ime ihe atụ -- nkwenye ihe atụ -- mmepụta buru ibu -- nnyefe -- ọrụ mgbe erechara ahịa
Q6: Ngwaahịa a ọ nwere asambodo?
A6: Ọtụtụ ngwaahịa ndị a na-anaghị ahazi nwere asambodo ma nwee ikike ikike, a pụkwara itinye ngwaahịa ndị a haziri ahazi dịka ihe ndị ahịa chọrọ si dị.
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.