Vidiyo
Nkọwapụta
| Nọmba ihe: | DAZ-IGBỌ |
| Nha Ngwaahịa: | 410x200x120mm |
| Agba: | Ọlaọcha |
| Ike: | 2500ml |
| Ihe: | Metal ejiri ntụ ntụ kpuchie ya |
| Oge Mmega Ahụ: | 0.2-0.5s |
| Ogologo Ebe A Na-ekesa Ihe | 1.5-3 inch |
| Ntinye: | Elu Tebụl/Mgbidi/Nguzozi Ala |
| Ụdị mgbapụta: | Ntụpụ/Ịfesa/Ịfụfụ nhọrọ |
| Ọkụ Eletriki 1: | DC Electric |
| Ọkụ Eletriki 2: | Batrị nha 4*C |
| Ndụ Batrị sara mbara: | >30,000 okirikiri |
| Asambodo | CE, RoHS, FCC |
| Nkwakọba: | 1pc/igbe aja aja; 2pcs/katọn |
| Nha katọn: | 45.5X25X18.5cm |
| NW/GW: | 2.80/3.15kg |
| Ndepụta nkwakọ ihe | |
| onye na-ekesa ihe | 1 |
| eriri USB | 1 |
| Akwụkwọ ntuziaka | 1 |
| Ihe nkwado | 1 |
| Skrọsị ndị na-etinye mgbidi | 2 |

Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
Q: Anyị nwere ike ịtụ naanị ihe nlele maka nnwale tupu itinye iwu?
A: N'ezie, anyị na-anabata usoro nlele.
Q: Kedu ụzọ ịkwụ ụgwọ ị na-anabata?
A: Usoro ọkọlọtọ: T/T tupu oge eruo. Ọnụọgụ buru ibu: L/C mgbe a hụrụ ya.
Obere ego dịka ụgwọ ihe atụ: Paypal na Western Union.
A: Kedu ka esi ebuga ngwa ahịa ndị a? Ogologo oge ole ka ọ na-ewe iji bufee?
A: Maka ihe nlele na obere iwu, site na ngwa ngwa, ọ na-ewekarị ụbọchị 3-5. Maka nnukwu iwu, ọ bụrụ na ịchọrọ ngwa ngwa, anyị nwere ike ibuga ngwa ahịa site na ikuku. Ọ bụrụ na ịchọrọ ịchekwa ibu, anyị nwere ike ibuga ha n'oké osimiri, na-ewe ihe dị ka ụbọchị 30-50, dabere na ebe ị na-aga.
Q: Enwere m ike ime akara ngosi anyị na ngwaahịa na ngwugwu? Kedu ka m ga-esi mee ya?
A: Biko nye faịlụ LOGO na ihe achọrọ dị elu, anyị ga-eme eserese ka ị kwado. Mgbe anyị nwetasịrị nkwenye gị, anyị ga-eme ihe nlele abụọ ruo atọ ka ị kwado ọzọ.
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.