atụmatụ
A na-arụ ọrụ sensọ akpaka: a na-eme igwe ọgwụ nje aka na-enweghị aka iji nebulae ihe nhicha aka ma ọ bụ mmanya, ma na-enye ọgwụ fesa akpaka, nke na-eme ka ọ dị mfe ma dị mfe iji kpochapụ ihe ndị na-emerụ ahụ n'aka, na-enweta ịdị ọcha aka kacha mma.
Dị Mma ma Dị Ọcha: naanị tinye aka gị n'okpuru ihe mmetụta iji malite ihe na-ekesa ncha, ị nwere ike izere ọrịa ndị na-efe efe nke ọma n'emetụghị ihe na-ekesa ncha aka. Ọ dị mma maka ebe ọha na eze dịka ọfịs, họteel, ụlọ ọgwụ, ụlọ ọgwụ, ụlọ akwụkwọ, wdg.
Nkọwapụta
| Nọmba ihe: | F1307 |
| Nha Ngwaahịa: | 120x120x260 mm |
| Agba: | Ọcha |
| Ike: | 1000ml |
| Ihe: | Plastik Injinia ABS 100% Virgin |
| Karama: | A na-emegharịghachi |
| Ibu Ngwaahịa: | 0.90kg |
| Ike Site na: | Batrị nha C nke pcs 4 ma ọ bụ ihe nkwụnye 110V/220V * A naghị etinye batrị |
| Ntinye: | Nkwụdo Elu Ụlọ/Mgbidi |
| Ụdị mgbapụta: | Nhọrọ (Mgbapụ/Mgbapụ/Ụfụfụ) |
| Ojiji Ojiji: | 1-Mkpọmkpọ Mmiri Mmiri: 1ml Oge Ọ bụla |
| Mgbapụ Ụfụfụ Abụọ: 0.8ml Oge Ọ bụla | |
| Mgbapụ Atọ: 0.8ml Oge Ọ bụla | |
| Asambodo: | CE, ROHS, FCC |
| Nkwakọba: | 1pc/igbe aja aja; 15pcs/katọn |
| Nha katọn: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 13.80/14.50kg |
Ndepụta nkwakọ ihe:
Ihe na-ekesa ihe x1
Eriri USB x1
Ntuziaka x1
Skrọ ndị na-etinye mgbidi x2
Ihe nkwado x 1
Nkọwa: batrị na ihe nkwụnye USB adịghị na ngwugwu ahụ
Ntụkwasị obi ịdị mma:
1. Ndị otu QC anyị na-enyocha usoro mmepụta ọ bụla
2. Onye injinia ọkachamara na-emesi ịdị mma ike
3. Asambodo CE, FCC, ROHS akwadoro ma nwee ikike nwe onwe ha
Ndị ọrụ nlekọta ndị ahịa
1. A ga-aza ajụjụ gị gbasara ngwaahịa ma ọ bụ ọnụahịa anyị n'ime awa 24.
2. Nọgide na-agwa ndị ahịa anyị gbasara usoro mmepụta ma na-enyere aka ịhazi nyocha mma ma ọ bụrụ na ọ dị mkpa.
3. Akwụkwọ ikike otu afọ na ọrụ ọrụ mgbe ire ere gasịrị.
4. Ndị ọkachamara n'ahịa na ndị injinia iji hụ na ahụmịhe ịzụrụ ihe dị mma.
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.