Vidiyo
Nkọwapụta
| Nọmba ihe: | F1303 Igwe anaghị agba nchara |
| Nha Ngwaahịa: | 120x120x260 mm |
| Agba: | Ọcha |
| Ike: | 1000ml |
| Ihe: | Igwe anaghị agba nchara |
| Karama: | A na-emegharịghachi |
| Ibu Ngwaahịa: | 1.25kg |
| Ike Site na: | Batrị nha 4*C ma ọ bụ ihe nkwụnye 110V/220V |
| Ntinye: | Nkwụdo Elu Ụlọ/Mgbidi |
| Ụdị mgbapụta: | Nhọrọ (Mgbapụ/Mgbapụ/Ụfụfụ) |
| Ọnụọgụ Mgbapụta: | 1-Mkpọmkpọ Mmiri Mmiri: 1ml Oge Ọ bụla |
| Mgbapụ Ụfụfụ Abụọ: 0.8ml Oge Ọ bụla | |
| Mgbapụ Atọ: 0.8ml Oge Ọ bụla | |
| Asambodo: | CE, ROHS, FCC |
| Nkwakọba: | 1pc/igbe aja aja; 15pcs/katọn |
| Nha katọn: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 19.50/20.50kg |
Ndepụta nkwakọ ihe:
Ihe na-ekesa ihe x1
Eriri USB x1
Ntuziaka x1
Ihe nkwado x1
Skrọ ndị na-etinye mgbidi x2
Ngwa:
A na-ejikarị Siweiyi akpaka ncha na-enweghị aka eme ihe maka ọgwụ nje n'ụlọ, ọfịs, họtel, ụlọ ahịa, ụlọ akwụkwọ, ụlọ ọgwụ, wdg, dị maka ojiji nkeonwe na nke ọha.
Ajụjụ Ndị A Na-ajụkarị
Q: À na-ekwe nkwa ịdị mma?
A: Anyị nwere ihe karịrị afọ iri nke ahụmịhe mmepụta na ire ere, ngwaahịa niile nwekwara akwụkwọ ikike ọnwa iri na abụọ.
Q: Anyị nwere ike ịtụ naanị ihe nlele maka nnwale tupu itinye iwu?
A: N'ezie, anyị na-anabata usoro nlele.
Q: Kedu ụzọ ịkwụ ụgwọ ị na-anabata?
A: Usoro ọkọlọtọ: T/T tupu oge eruo. Ọnụọgụ buru ibu: L/C mgbe a hụrụ ya.
Obere ego dịka ụgwọ ihe atụ: Paypal na Western Union.
A: Kedu ka esi ebuga ngwa ahịa ndị a? Ogologo oge ole ka ọ na-ewe iji bufee?
A: Maka ihe nlele na obere iwu, site na ngwa ngwa, ọ na-ewekarị ụbọchị 3-5. Maka nnukwu iwu, ọ bụrụ na ịchọrọ ngwa ngwa, anyị nwere ike ibuga ngwa ahịa site na ikuku. Ọ bụrụ na ịchọrọ ịchekwa ibu, anyị nwere ike ibuga ha n'oké osimiri, na-ewe ihe dị ka ụbọchị 30-50, dabere na ebe ị na-aga.
Q: Ị na-anabata OEM na ODM?
A: Ee, anyị nwere ike ịhazi ngwaahịa, akara, na ngwugwu.
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.