Vidiyo
Nkọwapụta
| Nọmba ihe: | K9 Pro Plus nwere Wifi site na ngwa Tuya |
| Nha Ngwaahịa: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Voltaji: | 5V 2A |
| Ike: | 1200ml |
| Ogologo Ịtụ: | 2-10 cm |
| Olu nke ụda: | Ọkwa 1-4 nke enwere ike ịgbanwe |
| Ọnụọgụ ọgwụ: | 0.1-2ml enwere ike ịgbanwe |
| Ntinye: | Mgbidi dị n'elu, Desktọpụ, Ebe a na-eguzo Tripod |
| Ụdị mgbapụta: | Nhọrọ (Mgbapụ/Mgbapụ/Ụfụfụ) |
| Oke nha: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Okpomọkụ mkpu: | A na-agbanwe agbanwe |
| Asambodo: | CE, ROHS, FCC |
| Mgbasa ozi n'asụsụ iri na asatọ: | |
| Chaịna, Bekee, Spanish, Japanese, Portuguese, Korean, German, French, Russian, Italian, Arabic, Tukish, Thailand, Cambodian, Indonesian, Bengali, Hindi, Vietnamese | |
| Nkwakọba: | Igbe agba 1pc; 9pc/katọn |
| Igbe Agba gụnyere: | 1x dispenser, 1x draịvụ draịvụ, 1x ntuziaka, 1x eriri USB, 2x skru mgbidi. |
| Nha Igbe Agba: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Nha katọn: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kg |
| Uru: | |
| * Gbanwee Asụsụ | * Ọnụọgụ a na-agbanwe agbanwe |
| * Ọkwa ụda a na-agbanwe agbanwe | * Dekọọ data nha okpomọkụ |
| * Ntọala ikike | * Otu ngwa nwere ike ijikwa ọtụtụ ọrụ |

A na-arụ ọrụ sensọ akpaaka: a na-emepụta ihe nhicha aka a na-enweghị aka iji nebulae ihe nhicha aka ma ọ bụ mmanya, ma na-enye ọgwụ fesa ozugbo, nke na-eme ka ọ dị mfe ma dị mfe iji kpochapụ ihe ndị na-emerụ ahụ, na-eme ka aka dị ọcha nke ọma.
Ụdị e ji mgbidi rụọ: ihe na-ekesa ncha a na-etinye n'elu mgbidi na-arụ ọrụ nke ọma n'ime ka elu ihe na-adịghị ejupụta.
Batrị Na-arụ Ọrụ ma Na-achaji: a na-eji batrị arụ ọrụ nke ihe na-ekesa ncha mmanya a, ihe nkwụnye ọkụ na-arụkwa ọrụ ya. (Enweghị ihe nkwụnye ọkụ na batrị)
Wi-Fi dị: Ngwa Tuya na-akwado ya, nke ị nwere ike ibudata na ekwentị mkpanaaka gị. Site na ya, ị nwere ike ijikwa ọrụ niile, dị mfe ma dịkwa mma.
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.