Nnukwu ikike: ihe nhicha aka akpaka a nwere nnukwu ikike nke 1200 ml, nke dabara adaba maka iji ọtụtụ mmiri ọgwụ na ihe nhicha aka dị iche iche, maka ojiji kwa ụbọchị na ojiji ọkachamara, zuru oke maka ụlọ, họteel, ụlọ ọgwụ ma ọ bụ ebe ọha na eze ndị ọzọ.
A na-arụ ọrụ sensọ akpaka: a na-eme igwe ọgwụ nje aka na-enweghị aka iji nebulae ihe nhicha aka ma ọ bụ mmanya, ma na-enye ọgwụ fesa akpaka, nke na-eme ka ọ dị mfe ma dị mfe iji kpochapụ ihe ndị na-emerụ ahụ n'aka, na-enweta ịdị ọcha aka kacha mma.


| Nọmba ihe: | K9 Pro Abụọ |
| Nha Ngwaahịa: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Voltaji: | 5V 2A |
| Ike: | 1200ml |
| Ogologo Ịtụ: | 2-10cm |
| Olu nke ụda: | Ọkwa 1-4 nke enwere ike ịgbanwe |
| Ọnụọgụ ọgwụ: | 0.1-2ml enwere ike ịgbanwe |
| Ntinye: | Mgbidi dị n'elu, Desktọpụ, Ebe a na-eguzo Tripod |
| Ụdị mgbapụta: | Nhọrọ (Mgbapụ/Mgbapụ/Ụfụfụ) |
| Oke nha: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Okpomọkụ mkpu: | A na-agbanwe agbanwe |
| Asambodo: | CE, ROHS, FCC |
| Mgbasa ozi n'asụsụ iri na asatọ: | |
| Chaịna, Bekee, Spanish, Japanese, Portuguese, Korean, German, French, Russian, Italian, Arabic, Tukish, Thailand, Cambodian, Indonesian, Bengali, Hindi, Vietnamese | |
| Ngwugwu K9 Pro Abụọ: | Igbe agba 1pc; 9pc/katọn |
| Otu igbe agba gụnyere: 1x dispenser, 1x drip tray, 1x manual, 1x USB cable, 2x skru mgbidi. | |
| 15.5 × 15.5 × 31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kg | |
| Ngwugwu Tripod: | 1pc/igbe aja aja; 20pcs/katọn |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kg | |
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.