Nnukwu ikike: ihe nhicha aka akpaka a nwere nnukwu ikike nke 1000 ml, dabara adaba maka iji ọtụtụ mmiri ọgwụ na ihe nhicha aka dị iche iche, maka ojiji kwa ụbọchị na ojiji ọkachamara, zuru oke maka ụlọ, họteel, ụlọ ọgwụ ma ọ bụ ebe ọha na eze ndị ọzọ.
Dị Mma ma Dị Ọcha: naanị tinye aka gị n'okpuru ihe mmetụta iji malite ihe na-ekesa ncha, ị nwere ike izere ọrịa ndị na-efe efe nke ọma n'emetụghị ihe na-ekesa ncha aka. Ọ dị mma maka ebe ọha na eze dịka ọfịs, họteel, ụlọ ọgwụ, ụlọ ọgwụ, ụlọ akwụkwọ, wdg.

| Nọmba ihe: | F1307 nwere ihe nkwụnye ala |
| Nha nke Ngwa Ncha: | 120x120x260 mm |
| Agba nke Ncha: | Ọcha |
| Ike nkesa ncha: | 1000ml |
| Ihe eji ekesa ncha: | Plastik Injinia ABS 100% Virgin |
| Karama Ncha: | A na-emegharịghachi |
| Ibu nke ihe na-ekesa ncha: | 0.90kg |
| Ike Site na: | Batrị nha 4*C ma ọ bụ ihe nkwụnye 110V/220V |
| Nkwụdo Ala: | Ihe eji eme tray: Ígwè nwere mkpuchi ntụ ntụ Ihe Tube: Aluminom na mkpuchi ntụ ntụ Ihe Ntọala Guzosie Ike: Ígwè nwere mkpuchi ntụ ntụ |
| Ụdị mgbapụta: | Nhọrọ (Mgbapụ/Mgbapụ/Ụfụfụ) |
| Ojiji Ojiji: | 1-Mkpọmkpọ Mmiri Mmiri: 1ml Oge Ọ bụla |
| Mgbapụ Ụfụfụ Abụọ: 0.8ml Oge Ọ bụla | |
| Mgbapụ Atọ: 0.8ml Oge Ọ bụla | |
| Asambodo: | CE, ROHS, FCC |
| Nkwakọba: | 1set/katọn |
| Nha katọn: | 36X34X20cm |
| NW/GW: | 5.6/6.2kg |
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.