Ihe na-esi ísì ụtọ ụgbọala Siweiyi nwere ike inye aka wulite gburugburu ebe na-esi ísì ụtọ n'ime ụlọ ịsa ahụ, họtel, ọfịs, na ụlọ ugbo iji melite mma ikuku. Ihe na-enye ikuku ọhụrụ anyị na-ewepụ isi ọjọọ na akpaghị aka. Tinye otu karama nke ihe na-esi ísì ụtọ ikuku ma tọọ ugboro isi iji mee ka ikuku ọhụrụ ahụ dị mma oge niile.
| Akwụkwọ ikike | Ọnwa iri na abụọ |
| Aha akara | OEM/ODM |
| Agba | Ọcha |
| ihe | Pịstik PP |
| Ike | Mpekere ịgba 300ml ọkọlọtọ. |
| Wụnye | desktọpụ, arụnyere n'elu mgbidi |
| ịnye ọkụ | Batrị AA abụọ |
| Nwụnye | Site na Drill na Skru |
| Oge oge ịgbasa | Nkeji 5/15/30 |
| awa ọrụ | Awa iri abụọ na anọ |
| ibu ngwaahịa | 0.18kg |
| Akụkụ | 210 * 82 * 92mm |
| Ojiji | ọfịs, họteel, ime ụlọ, ụlọ mposi, wdg. |

Dịka otu ndị ntorobịa nwere ndị otu nwere nkà, anyị nwere otu ihe mgbaru ọsọ: ịnye ngwaahịa kacha mma ma nye ọrụ a pụrụ ịtụkwasị obi. N'okpuru nduzi Kyle na Thomas, anyị dị n'otu dịka ezinụlọ. Ha akwadola mmepe nke otu anyị: Eziokwu, Mmepụta Ihe Ọhụrụ, Ibu Ọrụ, Mmekọrịta.
Isi ihe dị mkpa gbasara njikwa mma na Siweiyi
Ịdị mma dị oke mkpa nye Siweiyi. Ọ na-eme ka ike anyị zuru oke dịkwuo elu. Olileanya anyị bụ inye ngwaahịa dị elu ma guzobe mmekọrịta mmeri na ndị ahịa.
Anyị na-eji ngwa mmepụta teknụzụ dị elu na usoro eme ihe nke na-eru ọkọlọtọ AQL. Ngwaahịa anyị niile enwetala asambodo site na RoHs, CE, FCC, KC, wdg.
Ndị otu IQC na OQC anyị na-ahụ na usoro mmepụta ọ bụla ruru ọkwa dị elu. Site na ihe ndị e ji arụ ọrụ, akụkụ ndị ọzọ ruo na ngwaahịa emechara, a na-enyocha usoro ọ bụla nke ọma. Naanị mgbe ngwaahịa gafere nyocha 100% ka ha ga-aga n'ihu na nzọụkwụ ọzọ.
Nnwale nke ngwaahịa emechara, dịka ọkọnọ ike, nhazi okpomọkụ na nha, ọrụ mgbapụta, wdg, ngafe 100%
Gbasara anyị
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd bụ ụlọ ọrụ mmepụta ihe nwere ahụmịhe dị na Shenzhen, China, nwere igwe mmepụta dị elu, ndị otu R&D nwere ahụmịhe, ụlọ ọrụ mmepụta ihe karịrị 3000㎡, anyị na-emepụtakarị ihe ndị na-enye aka dị iche iche.
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.