Ihe na-ekesa Aerosolbụ ngwaọrụ nke nwere ike ime ka ikuku dị mma nke ebe obibi na ebe ọrụ, mee ka ikuku dị ọcha na akpaghị aka, ma tinye isi ísì ụtọ. Ọ nwere ike iwepụ isi dị iche iche n'ikuku, ma nwee ike ịgbaze, ma nọgide na-enwe isi ísì nke ikuku dị n'ime ụlọ, nke na-adịghị emerụ ahụ mmadụ ahụ. A na-ewepụta ihe na-esi ísì ụtọ sitere na osisi eke. Isi ísì ụtọ sitere n'okike nwere mmetụta na-eme ka ahụ dị ọhụrụ ma na-eme ka ọ dị ọhụrụ. A na-eji ya fesa ihe na-eme ka aerosol jupụta iji mee ka isi dị mma maka ụlọ mposi, ụlọ nkwari akụ, ọfịs, ụlọ nzukọ, ụlọ ịsa ahụ, wdg.
| Nọmba ihe: | ADS01 |
| Nha Ngwaahịa: | 212x90x90 mm |
| Agba: | Ọcha |
| Ihe: | PP |
| Ibu Ngwaahịa: | 185g |
| Oge etiti oge: | Nkeji 5/15/30 (enwere ike ịgbanwe) |
| Ịnye ọkụ: | Batrị 2 x AA (anaghị etinye ya) |
| Ọnụọgụ ọgwụ: | 0.1ml |
| Ntinye: | Mgbidi dị n'elu, Desktọpụ |
| Ike Aerosol Dakọtara: | 300ml |
| Nha Aerosol Dakọtara (H x Diam.): | Ihe dịka 14 x 6.5cm |
| Ngwa: | ụlọ ịsa ahụ n'ụlọ, ụlọ mposi ọha, họtel, ụlọ oriri na ọṅụṅụ na ihe ndị ọzọ |
| Ngwugwu gụnyere: | 1 x AkpaakaIhe na-ekesa Aerosol(batrị na aerosol adịghị na ya) |
| Asambodo: | CE, ROHS, FCC |
| Nkwakọba: | 24pcs/katọn, ngwugwu nchekwa |
| Nha katọn: | 50X38X22 cm |
| NW/GW: | 4.39/4.98 kgs |
Ụlọ ọrụUsoro QC nke ndị na-ekesa ncha
1. Nnyocha nke ihe eji arụ ọrụ na akụkụ ndị ọzọ, 100% gafere
2. Nnyocha nke usoro mmepụta ihe, 100% gafere
3.Nnwale nke ngwaahịa emechara, dịka ọkọnọ ike, nhazi okpomọkụ na nha, ọrụ mgbapụta, wdg, ngafe 100%
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd bụ ụlọ ọrụ mmepụta ihe nwere ahụmịhe dị na Shenzhen, China, nwere igwe mmepụta dị elu, ndị otu R&D nwere ahụmịhe, ụlọ ọrụ mmepụta ihe karịrị 3000㎡, anyị na-emepụtakarị ihe ndị na-enye aka dị iche iche.
Ndị na-ekesa ncha anyị nwere ngwa dị iche iche, dịka ụlọ nkwari akụ, ụlọ, ọfịs, ụlọ akwụkwọ, ụlọ ahịa, wdg, yana ma ọ bụ na-enweghị nha okpomọkụ, enwere ike itinye ha na desktọpụ, mgbidi ma ọ bụ tripod, ma nweta ọtụtụ patent na asambodo dịka CE, RoHs, FCC.
Anyị anaghị enye naanị ngwaahịa, kamakwa anyị na-enye ụzọ mkpirisi, imewe zuru oke na nkeonwe dịka ihe ndị ahịa chọrọ si dị. Anyị nwere ndị otu QC ọkachamara ma na-ahụ na a na-enyocha ngwaahịa niile dabere na njirisi AQL tupu ebuga ha.
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.