Vidiyo
Nkọwapụta
| Nọmba ihe: | K9 Pro Plus |
| Nha Ngwaahịa: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Voltaji: | 5V 2A |
| Ike: | 1200ml |
| Ogologo Ịtụ: | 2-10cm |
| Olu nke ụda: | Ọkwa 1-4 nke enwere ike ịgbanwe |
| Ọnụọgụ ọgwụ: | 0.1-2ml enwere ike ịgbanwe |
| Ntinye: | Mgbidi dị n'elu, Desktọpụ, Ebe a na-eguzo Tripod |
| Ụdị mgbapụta: | Nhọrọ (Mgbapụ/Mgbapụ/Ụfụfụ) |
| Oke nha: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Okpomọkụ mkpu: | A na-agbanwe agbanwe |
| Asambodo: | CE, ROHS, FCC |
| Mgbasa ozi n'asụsụ iri na asatọ: | |
| Chaịna, Bekee, Spanish, Japanese, Portuguese, Korean, German, French, Russian, Italian, Arabic, Tukish, Thailand, Cambodian, Indonesian, Bengali, Hindi, Vietnamese | |
| Nkwakọba: | Igbe agba 1pc; 9pc/katọn |
| Igbe Agba gụnyere: | Ihe na-ekesa eriri USB 1 x1 Akwụkwọ ntuziaka x1 Ihe nkwado nkwado x1 Skrọ ndị na-etinye mgbidi x2 Tray ntapu x1 Ọwara x1 Tray mkpuchi azụ x1 Ọnụọgụ katọn: 9 pcs/katọn Nha katọn ukwu: 49x49x36 CM Ibu: 11.6 kg/katọn Nkọwa: batrị na ihe nkwụnye USB adịghị na ngwugwu ahụ |
| Nha Igbe Agba: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Nha katọn: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kg |
Atụmatụ:
1. Enwere ike itinye ya na desktọpụ, mgbidi, na tripod
2. Na-akwado asụsụ iri na asatọ
3. Isi mmalite ike: USB, batrị AA 4 ma ọ bụ batrị 2 18650
4. Patent nke aka ya, CE, ROHS, na FCC kwadoro
5. Ọtụtụ nozzles: ịgba, dobe, ụfụfụ
7. OEM na ODM dị


Ndị ọrụ nlekọta ndị ahịa:
1. A ga-aza ajụjụ gị gbasara ngwaahịa ma ọ bụ ọnụahịa anyị n'ime awa 24.
2. Nọgide na-agwa ndị ahịa anyị gbasara usoro mmepụta ma na-enyere aka ịhazi nyocha mma ma ọ bụrụ na ọ dị mkpa.
3. Akwụkwọ ikike otu afọ na ọrụ ọrụ mgbe ire ere gasịrị.
4. Ndị ọkachamara na ndị injinia na-ere ahịa iji hụ na ahụmịhe ịzụrụ ihe dị mma.
Ntụkwasị obi ịdị mma:
1. Ndị otu QC anyị na-enyocha usoro mmepụta ọ bụla
2. Onye injinia ọkachamara na-emesi ịdị mma obi ike
3. Asambodo CE, FCC, ROHS akwadoro ma nwee ikike nwe onwe ha
4. Akwụkwọ ikike otu afọ
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.