Vidiyo
Atụmatụ:
A na-arụ ọrụ sensọ akpaka: a na-emepụta ihe na-ekesa ncha aka na-enweghị aka iji nebulae ihe nhicha aka ma ọ bụ mmanya, ma nye ọgwụ fesa ozugbo, nke na-eme ka ọ dị mfe ma dị mfe iji kpochapụ ihe ndị na-emerụ ahụ, na-eme ka aka dị ọcha nke ọma.
Ụdị e ji mgbidi rụọ: ihe na-ekesa ihe nhicha ahụ a na-etinye n'elu mgbidi na-arụ ọrụ nke ọma n'ime ka ihe ndị na-anaghị ejupụta n'elu ihe mgbochi ahụ ghara ịdị.
Batrị Na-arụ Ọrụ ma Na-achaji: a na-eji batrị enye ike nke ihe na-ekesa ncha mmanya a, ihe nkwụnye ọkụ nwekwara ike inye ike. (Enweghị ihe nkwụnye ọkụ na batrị)
Dị Mma ma Dị Ọcha: naanị tinye aka gị n'okpuru ihe mmetụta iji malite ihe na-ekesa ncha, ị nwere ike izere ọrịa ndị na-efe efe nke ọma n'emetụghị ihe na-ekesa ncha aka. Ọ dị mma maka ebe ọha na eze dịka ọfịs, họteel, ụlọ ọgwụ, ụlọ ọgwụ, ụlọ akwụkwọ, wdg. Ọ na-atụ okpomọkụ aka na ọkpọiso n'otu oge.









| Teknụzụ Paramita | |
| Batrị | Batrị 4 x AA, batrị 2 x 18650 ma ọ bụ USB |
| Ihe Ndị E Ji Eme Ihe | ABS + HDPE dị elu, anaghị emegharị ya |
| Agba | ọcha, agba ndị ọzọ nwere ike ahaziri |
| Akụkụ | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Ike | 1200 ml |
| Izi ezi | ±0.2°C |
| Okpomọkụ gburugburu ebe obibi | 10-40°C (15°C-35°C kacha mma) |
| Oke nha | 0-50°C |
| Ụdị mkpu | na-eme ka ọkụ + na-ebe ákwá "DIDI" |
| Ụdị nozulu | Nhọrọ (Mgbapụ/Mgbapụ/Ụfụfụ) |
| Ntinye | Mgbidi dị n'elu, Desktọpụ, Ebe a na-eguzo Tripod |
Ngwugwu gụnyere:
Ihe na-ekesa ihe x1
Eriri USB x1
Ntuziaka x1
Ihe nkwado x1
Skrọ ndị na-etinye mgbidi x2
Tray ntapu x1
Ọwara x1
Tray mkpuchi azụ x1
Ọnụọgụ katọn: 9 pcs/katọn
Nha katọn ukwu: 49x49x36 CM
Ibu: 11.6 kg/katọn
Nkọwa: batrị na ihe nkwụnye USB adịghị na ngwugwu ahụ
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.