Ihe na-enye ihe na-esi ísì ụtọ ikuku Siweiyi akpaka bụ ihe na-enye ihe na-esi ísì ụtọ ikuku nke a na-eji batrị arụ ọrụ nke na-enye ihe na-esi ísì aerosol na akpaghị aka n'oge dị iche iche. Ọ na-arụ ọrụ nke ọma mgbe etinyere ya na mgbidi ma ọ dịkarịa ala ụkwụ asaa n'elu ala.
| Nọmba ihe: | ADS05 |
| Nha Ngwaahịa: | 212x90x90 mm |
| Agba: | Ọcha |
| Ihe: | PP |
| Ibu Ngwaahịa: | 185g |
| Oge etiti oge: | Nkeji 5 / 15 / 30 (enwere ike ịgbanwe) |
| Ịnye ọkụ: | Batrị 2 x AA (anaghị etinye ya) |
| Ọnụọgụ ọgwụ: | 0.1ml |
| Ntinye: | Mgbidi dị n'elu, Desktọpụ |
| Ike Aerosol Dakọtara: | 300ml |
| Nha Aerosol Dakọtara (H x Diam.): | Ihe dịka 14 x 6.5cm |
| Ngwa: | ụlọ ịsa ahụ n'ụlọ, ụlọ mposi ọha, họtel, ụlọ oriri na ọṅụṅụ na ihe ndị ọzọ |
| Ngwugwu gụnyere: | 1 x Ihe na-ekesa ikuku akpaghị aka (batrị na aerosol adịghị na ya) |
| Asambodo: | CE, ROHS |
| Nkwakọba: | Mpekere 24/katọn |
| Nha katọn: | 50X38X22cm |
| NW/GW: | 4.39/4.98kg |
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.