A na-arụ ọrụ sensọ akpaka: a na-eme igwe nhicha aka na-enweghị aka ijinebulaeihe nhicha aka ma ọ bụ mmanya na-egbu egbu, ma nye ọgwụ fesa ozugbo, nke na-eme ka ọgwụ nje dị mfe ma dị ngwa ngwa wee mezuo yaesịdị ọcha aka kacha mma.
Dị Mma ma Dị Ọcha:jỌ bụrụ na ị tinye aka gị n'okpuru ihe mmetụta ahụ, ị nwere ike izere ọrịa ndị na-efe efe n'ụzọ dị irè n'emetụghị ihe na-ekesa ncha aka. Ọ dị mma maka ebe ọha na eze dịka ọfịs, họteel, ụlọ ọgwụ, ụlọ ọgwụ, ụlọ akwụkwọ, wdg.






| Nọmba ihe: | F12 |
| Nha Ngwaahịa: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| Voltaji: | 5V 2A |
| Ike: | 1000ml |
| Ogologo Ịtụ: | 2-10cm |
| Olu nke ụda: | Ọkwa 1-4 nke enwere ike ịgbanwe |
| Ọnụọgụ ọgwụ: | 0.1-2ml enwere ike ịgbanwe |
| Ntinye: | Mgbidi dị n'elu, Desktọpụ, Ebe a na-eguzo Tripod |
| Ụdị mgbapụta: | Nhọrọ (Mgbapụ/Mgbapụ/Ụfụfụ) |
| Oke nha: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Okpomọkụ ọrụ: | 10-40℃(50℉-104℉) |
| Okpomọkụ mkpu: | Mgbanwe (37.3-39℃) |
| Ike Site na: | Batrị AA, batrị 18650, Ụdị C eletriki |
| Asambodo: | CE, ROHS, FCC |
| Mgbasa ozi n'asụsụ iri na asatọ: | |
| Chaịna, Bekee, Spanish, Japanese, Portuguese, Korean, German, French, Russian, Italian, Arabic, Tukish, Thailand, Cambodian, Indonesian, Bengali, Hindi, Vietnamese | |
| Ngwugwu F12: | Igbe agba 1pc/12pc/katọn |
| Otu igbe agba gụnyere: 1x dispenser, 1x drip tray, 1x manual, 1x USB cable, 2x skru mgbidi. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90kg | |
| Ngwugwu Tripod: | 1pc/igbe aja aja; 20pcs/katọn |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kg | |
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.