Vidiyo
Atụmatụ:
Nha okpomọkụ dị anya: ya na ihe mmetụta dị elu dị n'ime ya, ihe na-ekesa ncha temometa mmiri mmiri K9 Pro F nwere ike inyocha okpomọkụ ruo mita 3, nke dabara adaba maka iji ya n'ebe ọha na eze, dịka ụlọ akwụkwọ, ụlọ nkwari akụ, ụlọ ọgwụ, ụlọ ahịa, wdg.
Ụdị e ji mgbidi rụọ: ihe na-ekesa ihe nhicha aka na mgbidi na-arụ ọrụ nke ọma n'ime ka ihe ndị na-anaghị ejupụta n'elu ihe mgbochi ahụ dị ọcha ma ghara ịdị oke njọ.
Batrị Na-arụ Ọrụ ma Na-achaji: ihe na-ekesa ncha mmanya a nwere ike site na batrị AA ma ọ bụ 18650, a pụkwara iji ihe nkwụnye ọkụ rụọ ọrụ. (Enweghị ihe nkwụnye ọkụ na batrị).
Dị Mma ma Dị Ọcha: naanị tinye aka gị n'okpuru ihe mmetụta iji malite ihe na-ekesa ncha ụgbọala, ị nwere ike izere ọrịa ndị na-efe efe nke ọma n'emetụghị ihe na-ekesa ncha aka. Ọ dị mma maka ebe ọha na eze dịka ọfịs, họtel, ụlọ ọgwụ, ụlọ ọgwụ, ụlọ akwụkwọ, wdg. Ọ na-atụ okpomọkụ aka na ọkpọiso n'otu oge.


| Nọmba ihe: | K9 Pro F |
| Nha Ngwaahịa: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Voltaji: | 5V 2A |
| Ike: | 1200ml |
| Ogologo Ịtụ: | 3m |
| Olu nke ụda: | Ọkwa 1-4 nke enwere ike ịgbanwe |
| Ọnụọgụ ọgwụ: | 0.1-2ml enwere ike ịgbanwe |
| Ntinye: | Mgbidi dị n'elu, Desktọpụ, Ebe a na-eguzo Tripod |
| Ụdị mgbapụta: | Nhọrọ (Mgbapụ/Mgbapụ/Ụfụfụ) |
| Oke nha: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Okpomọkụ mkpu: | A na-agbanwe agbanwe |
| Asambodo: | CE, ROHS, FCC |
| Mgbasa ozi n'asụsụ iri na asatọ: | |
| Chaịna, Bekee, Spanish, Japanese, Portuguese, Korean, German, French, Russian, Italian, Arabic, Tukish, Thailand, Cambodian, Indonesian, Bengali, Hindi, Vietnamese | |
| Nkwakọba: | Igbe agba 1pc; 9pc/katọn |
| Igbe Agba gụnyere: | Ihe na-ekesa ihe x1 eriri USB x1 Aka x1 Ihe nkwado buckle x1Krọs ndị na-etinye mgbidi x2Tray ndọkpụ x1Funnel x1Tray mkpuchi azụ x1Ọnụọgụ katọn: 9 pcs/katọnNha katọn ukwu: 49x495x35 CMIbu: 11.6 kg/katọn Nkọwa: batrị na ihe nkwụnye USB adịghị na ngwugwu ahụ |
| Nha Igbe Agba: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Nha katọn: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kg |
| Nọmba ihe: | K9 Pro F |
| Nha Ngwaahịa: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Voltaji: | 5V 2A |
| Ike: | 1200ml |
| Ogologo Ịtụ: | 3m |
| Olu nke ụda: | Ọkwa 1-4 nke enwere ike ịgbanwe |
| Ọnụọgụ ọgwụ: | 0.1-2ml enwere ike ịgbanwe |
| Ntinye: | Mgbidi dị n'elu, Desktọpụ, Ebe a na-eguzo Tripod |
| Ụdị mgbapụta: | Nhọrọ (Mgbapụ/Mgbapụ/Ụfụfụ) |
| Oke nha: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Okpomọkụ mkpu: | A na-agbanwe agbanwe |
| Asambodo: | CE, ROHS, FCC |
| Mgbasa ozi n'asụsụ iri na asatọ: | |
| Chaịna, Bekee, Spanish, Japanese, Portuguese, Korean, German, French, Russian, Italian, Arabic, Tukish, Thailand, Cambodian, Indonesian, Bengali, Hindi, Vietnamese | |
| Nkwakọba: | Igbe agba 1pc; 9pc/katọn |
| Igbe Agba gụnyere: | Ihe na-ekesa ihe x1 eriri USB x1 Aka x1 Ihe nkwado buckle x1Krọs ndị na-etinye mgbidi x2Tray ndọkpụ x1Funnel x1Tray mkpuchi azụ x1Ọnụọgụ katọn: 9 pcs/katọnNha katọn ukwu: 49x495x35 CMIbu: 11.6 kg/katọn Nkọwa: batrị na ihe nkwụnye USB adịghị na ngwugwu ahụ |
| Nha Igbe Agba: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Nha katọn: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kg |
Kemgbe e guzobere ya, ụlọ ọrụ mmepụta ihe anyị anọwo na-emepụta ngwaahịa kacha mma n'ụwa site n'ịgbaso ụkpụrụ ahụ.
nke ọma na mbụ. Ngwaahịa anyị enwetala aha ọma n'ụlọ ọrụ ahụ ma nwee ntụkwasị obi bara uru n'etiti ndị ahịa ọhụrụ na ndị agadi.